Наша компанія спеціалізується на проведенні технічного обслуговування, діагностики та ремонту АКПП. Наші фахівці здатні виправити будь-яку поломку автоматичних коробок передач.

Ремонт акпп – процес, який включає проведення діагностики, демонтаж, з’їм, дефектовку, чистку, заміну несправних деталей, подальшу збірку, установку і наладку трансмісії.

Ремонт варіатора проводиться за аналогічною схемою.

Діагностика автоматичної коробки передач – процес, що включає в себе збір та аналіз даних, що дозволяють визначити причину і місцезнаходження поломки. Для проведення діагностики потрібна наявність спеціалізованого обладнання.

Компанія AutoGear зарекомендувала себе з кращого боку під час проведення діагностики і ремонту автомобілів. Почавши свою діяльність в 2001 році, компанія постійно розвивалася і міцніла, набираючи досвід в роботі, підбираючи грамотний, кваліфікований персонал. Разом з професійним ростом майстерності працівників підвищувалася матеріальна база підприємства. Всі роботи проводяться на сучасному імпортне та вітчизняне обладнання, що має високу точність і ефективність. Трудові досягнення компанії налічують тисячі відремонтованих автомобілів. Проведено заміну масла і якісна промивання АКПП у багатьох автомобілів від різних виробників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here