Принцип роботи заснований на прийомі і обробці інформації про частоту обертання вихідного вала КПП, яка передається спеціальним датчиком. Однак встановити тахограф недостатньо – необхідно також виконати його калібрування. Це процедура, спрямована на адаптацію приладу до експлуатації на конкретному транспортному засобі. Подальша перестановка і підключення його на іншій машині заборонені. Світахо – гуртовня і сервіс на сайті https://www.taho.com.ua.

З метою енергозбереження пристрій приєднується до акумулятора, завдяки чому фіксація інформації, що надходить здійснюється безперервно. При підключенні обладнання всередині кабіни транспортного засобу здійснюється монтаж бортового приладу. Саме він згодом буде фіксувати дані про дотримання режимів роботи / відпочинку, напрямку і швидкості руху, іншу необхідну інформацію.

Отримання відомостей про переміщення транспортного засобу забезпечується за рахунок підключення його до системи ГЛОНАСС / GPS (це здійснюється при установці тахографа).

Після закінчення монтажу прилад вводиться в експлуатацію. Це заключна стадія, в процесі якої здійснюються такі дії:

  • калібрування обладнання (спочатку потрібно встановити тахограф в машину). Всі основні робочі показники транспортного засобу знімаються і фіксуються в стандартних умовах. Вони згодом будуть основою для перетворення знятих з датчика показань;
  • пломбування. Після установки тахографа необхідно закрити доступ до всіх компонентів, які можуть бути задіяні для несанкціонованого зміни даних;
  • активізація пристрої з ЗКЗІ, після чого воно стає готовим до експлуатації.
SHARE
Previous articleGPS трекер
Next articleКомпанія AutoGear

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here