GPS трекер http://monitorlands.com/device/auto-trek/ – пристрій, яким сьогодні нікого не здивуєш. Автовласники і керівники бізнесу оцінили цю систему за те, що завдяки їй проводиться точне і безперервне відстеження стану та місця розташування машини. Моніторинг відбувається в реальному часі, тому автомобілю гарантована безпека і захист при спробі угону, або ж можна проконтролювати, куди на ньому поїхали ваші родичі і друзі, щоб не турбуватися про них.

Для транспортних компаній установка GPS трекера на авто – це раціоналізація витрати цінних ресурсів і робочого часу водіїв. Досягається таке шляхом спостереження за пересуваннями машин, що входять в автопарк фірми.

Якщо коротко відповісти на питання про те, що таке GPS трекер, то в визначення буде входити наступне: це портативний електронний прилад, для якого створена певна програма. Принцип його роботи нагадує мобільний телефон.

У нашому каталозі і під замовлення ми допоможемо вибрати кращий приймач для авто, який влаштує вас в співвідношенні опції / ціна / гарантії. Адже є ще багато варіантів трекерів, в які вбудовані датчики стану деяких систем машини і інші корисні функції. Відгуки користувачів показують, що сам по собі огляд тієї чи іншої моделі рідко розкриває всі її практичні переваги. Телефонуйте, розповідайте, чого ви очікуєте від пристрою стеження за машиною, а ми підберемо варіанти, найбільш точно вирішальні саме ваші завдання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here