Ходять чутки, що Павло Дуров збирається запустити власну блокчейн-платформу і криптовалюта. Нова платформа буде називатися «The Open Network» або «Telegram Open Network» (TON), а в її основу ляже поліпшена версія технології Blockchain.

Про новій платформі повідомив у себе в Facebook Антон Розенберг, колишній співробітник Telegraph, видавничого підрозділу Telegram. У пості Розенберг опублікував рекламний трейлер нової платформи. Відзначається, що за допомогою TON кожен зможе переводити гроші прямо через Telegram, тому користувач буде захищений від контролю спецслужб і інших організацій, які здійснюватимуть контроль.

Слух підхопило видання Cointelegraph, яке повідомило, що, згідно з наявними у нього джерел, нова криптовалюта буде називатися «Gram», а платформа Telegram Open Network буде працювати з «легкими гаманцями» і з часом інтегрується в різні месенджери – які саме – поки неясно.

Залучати TON нікого не буде потрібно, тому що вже зараз Telegram налічує більше 180 мільйонів користувачів. Крім того, месенджер Павла Дурова дуже популярний в блокчейн-співтоваристві, та й сам глава Telegram відноситься до технології і криптовалюта більш ніж лояльно.

Офіційних коментарів від творця Telegram або його представників усе ще не було, тому до кінця так і не зрозуміло, правдивий цей слух чи ні.

Обговорити слух, попліткувати і просто поспілкуватися з корифеями вітчизняного Майнінг можна в нашому телеграм-ЧАТИК.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here