Так склалося, що нові автомобілі Tesla починають «випадково» з’являтися на дорогах через деякий час після презентації. До цього хтось періодично катався на новеньких Model S, ще не пішли на конвеєр, тепер же настала черга вантажівки Tesla Semi, який зняли серед білого дня на звичайній муніципальної дорозі.

Завдяки уважному оператору, дуже вчасно опинився поруч з дизайн-центром Tesla, повз якого по дорозі і їхав електричний вантажівка, нам вдасться більш докладно розглянути новинку, склавши найбільш повне уявлення про те, як буде виглядати вантажний електромобіль від компанії Ілона Маска.

На відео чітко видно, що тильна частина кабіни не має ніяких відсіків і розташованого в ніші за нею обладнання. Судячи з усього, батарея, так само як і у його легкових побратимів, дійсно розташована в днищі вантажівки. Мабуть, налагоджена схема установки і демонтажу акумуляторів найкращим чином дозволяє здійснювати заміну саме при такому розташуванні батарей, та й вага, схоже, такий стан розподіляє краще.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here