Поки компанія Ілона Маска тільки збирає попередні замовлення на свої Tesla Semi, німецький автомобільний концерн Daimler вже постачає перші партії електричних вантажівок власного виробництва своїм клієнтам.

Одним з перших клієнтів, які отримали шість електричних вантажних автомобілів від Daimler, стала компанія DHL. Вісім Daimler Fuso eCanter – так називається електрична новинка – придбали ще три транспортних компанії – DB Schenker, Rhenus і Dachser. Трохи раніше американська компанія UPS теж отримала першу партію цих вантажівок для тестування. Ще 25 eCanter вирушили до Японії – там їх будуть використовувати для доставки вантажів для мережі магазинів Seven-Eleven.

Fuso eCanter – невеликий електричний вантажівка, розроблений належить Daimler компанією Mitsubishi Fuso. Одна зарядка дозволяє вантажівці проїхати до ста кілометрів, а його вантажопідйомність становить 4,5 тонни.

Масове виробництво вантажівок ще не почалося, тому ціни на eCanter в Daimler не розкривають, обіцяючи, що повідомлять подробиці, коли запустять конвеєр на повну потужність. Відбутися це повинно в 2019 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here