Toyota Motor Company оголосила про план переходу до повністю електричних автомобілів. Всі моделі, що випускаються під брендами Toyota і Lexus, до 2025 року будуть пропонуватися виключно з електричними і гібридними силовими установками. До 2030 року компанія планує вийти на рівень продажів 5,5 мільйона електрифікованих автомобілів, серед яких 1 мільйон становитимуть повністю електричні моделі (EV) з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин в атмосферу, що працюють виключно на базі батарей (BEV) або водневих паливних осередків ( FCEV).

Здійснити електрифікацію модельного ряду Toyota розраховує за 10 років (2020-2030 рр.). За цей час компанія збирається значно прискорити розробку і запуск гібридних моделей (HEV), що заряджають гібридів (PHEV), а також електромобілів BEV і FCEV. Уже в 2020 році Toyota обіцяє випустити на глобальний ринок як мінімум 10 моделей BEV. Продажі новинок почнуть спочатку в Китаї, потім в Японії, Індії, США і, нарешті, в Європі. На даний момент у компанії фактично немає жодного електричного автомобіля, якщо не брати до уваги модель FCEV Mirai, що продається на обмеженому числі ринків. Однак уже в наступному десятилітті компанія випустить не тільки легкові, але і комерційні моделі FCEV.

Слід визнати, що Toyota останні роки досить скептично ставилася до електромобілів, які працюють на базі акумуляторних батарей. У 2014-му вона відмовилася від спільного проекту з Tesla Motors з випуску електричної версії кросовера RAV4 і закрила виробництво електричної модифікації міні-кара iQ – низькі продажі. Компанія зуміла реалізувати всього близько 100 таких машин в США і Японії. Проте довго компанія чинити опір прогресу не змогла. А як інакше? Зазівався – і основні конкуренти тебе швидко обженуть. В результаті найбільший автовиробник Японії все-таки вирішив змінити стратегію. В цілому позначилася, звичайно ж, не тільки активність конкурентів, а й готуються законопроекти в Китаї, Індії, країнах Європи та інших країнах, які будуть регламентувати використання екологічно чистого транспорту для скорочення рівня забруднення атмосфери і зниження викидів парникових газів. Тому в більш долгоплановой перспективі Toyota планує до 2050 року на 90 відсотків в порівнянні з рівнем 2010 роки знизити викиди вуглекислого газу всіх своїх нових моделей.

Завдяки запуску відразу десяти нових моделей електромобілів компанія, яка перебуває в аутсайдерах на цьому полі, може перетворитися відразу в лідера гонки, принаймні серед японських виробників, обійшовши в тому числі і першопрохідника даної технології, компанію Nissan Motor. Остання, яка представила електромобіль Leaf в 2010 році, поки не розкривала більш детальних подробиць про розширення модельного ряду лінійки EV, вказавши лише про спільний план з партнерами по альянсу Renault і Mitsubishi випустити на ринок до 2022 року 12 нових автомобілів з нульовим викидом. Ще одна Японська компанія, Honda Motor, повідомила про плани з випуску однієї моделі електромобіля в Китаї в наступному році, а потім ще однієї моделі для європейського ринку в 2019-му. Ще раніше про свої плани переходу на електромобілі заявили такі компанії, як BMW, Daimler, Volvo Cars і Volkswagen Group.

Що стосується скептичного ставлення компанії Toyota щодо електромобілів, що працюють на базі акумуляторів, то пов’язано воно було в першу чергу з недостатніми технічними характеристиками останніх. На думку компанії, незважаючи на всі гучні анонси інших виробників, батареї і раніше пропонують досить обмежений запас ходу і низьку швидкість заряду. В результаті Toyota вирішила розробляти батареї на твердому електроліті самостійно. Комерційне виробництво планується почати на початку 2020-х років. Крім цього, компанія підписала угоду з Panasonic з питання спільної розробки і випуску нового покоління батарей на основі рідкого електроліту. До 2030 року Toyota збирається інвестувати в цю справу близько 13,3 мільярда доларів. Крім того, спільно з Mazda Motor і Denso (постачальник автокомпонентів) планується розробка нової архітектури для EV. Також планується розширення лінійки HEV на базі другого покоління силової установки Toyota Hybrid System II (використовується в поточному поколінні автомобілів Toyota Prius) – створення більш потужної і спрощеної версії гібридної системи.

Не забула Toyota і про інфраструктуру, пообіцявши створити станції для переробки та повторного використання батарей, які відпрацювали свій ресурс на електромобілях, а також розширивши мережу електричних зарядних станцій і заправок воднем. На тлі всіх цих новин акції компанії на торгах піднялися на 2,8 відсотка. Це призвело до того, що капіталізація компанії склала 22,7 трильйона ієн (близько 202 мільярдів доларів).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here