Fotografie: Victor Jon Goico – www.goico.eu Postproduction: Wagnerchic – www.wagnerchic.com & Grit Hackenberg – www.grithackenberg.com CD: Clemens Grosslercher

Днями компанії підписали договір про співпрацю, в рамках якого буде розроблений акумулятор нового типу, що дозволяє вивести продуктивність батарей для електромобілів на новий рівень. Згідно із заявою, опублікованою на сайті Solid Power, необхідні розробки у компанії вже є, BMW же займеться просуванням технологій Solid Power на ринку електричних автомобілів.

Твердотільні акумулятори – покращений варіант сучасних літій-іонних батарей, в яких рідкий електроліт замінюється на твердий проводить матеріал. Завдяки такій модифікації батареї володіють солідною зносостійкість, більшою ємністю і можуть швидше перезаряджатися. Крім того, істотно зменшується ймовірність вибуху або загоряння батареї.

Інженери американської компанії Solid Power домоглися істотного зниження витрат при виробництві батарей нового типу, тому в майбутньому можна очікувати і падіння цін на електромобілі, одним з найбільш дорогих компонентів яких зараз є якраз акумулятори.

Сума угоди двох компаній не розголошується, так само як і не повідомляється про якісь терміни появи новинки на ринку, але, судячи з того, що BMW працює над створенням відразу декількох моделей електроавто, батареями Solid Power машини німецького автоконцерну будуть комплектуватися вже в найближчі кілька років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here