«Великодні яйця», або «пасхалка», – невеличкі сюрпризи, залишені розробниками програмного забезпечення для користувачів. Часто вони зустрічаються в відеоіграх, на сайтах і в популярному програмному забезпеченні. Мета у «пасхалок» одна – порадувати користувача. Як правило, серйозних нововведень і корисних функцій вони не несуть, просто радуючи людей веселими сюрпризами. Повеселити користувачів люблять і в компанії Tesla, тому регулярно впроваджують до свят нові цікаві «фішки» в програмне забезпечення своїх автомобілів.

Необхідність шукати залишені розробниками сюрпризи в останньому оновленні ПЗ залишилися в минулому – зараз Tesla дозволила власникам автомобілів насолоджуватися «пасхалка» в один дотик сенсорного дисплея бортового комп’ютера.

Нова версія різдвяного програмного забезпечення додає до головного меню «режим Санта-Клауса», який можна активувати натисканням або за допомогою голосових команд «Ho-Ho-Ho !!!». У салоні починає грати пісня «Run Rudolph Run» у виконанні Чака Беррі, а при включенні поворотника водій і пасажири будуть чути шурхіт полозів саней.

У «режимі Санти» індикатор руху автомобіля, розташований на приладовій панелі, замість автомобіля Tesla починає показувати Санта-Клауса, що їде в санях. Якщо в автомобілі активований режим автопілота, дорога, по якій їде анімований Санта, стає крижаною.

У себе в твіттері Ілон Маск зазначив, що останнє оновлення містить «пасхальне яйце всередині пасхального яйця», що б це не означало.

А поки власники Tesla намагаються розгадати секрет, пропонуємо згадати, як Tesla порадувала своїх клієнтів на минуле Різдво.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here