Японські фахівці завжди були не тільки висококваліфікованими, а й мали хорошу фантазію. Наприклад, недавно група інженерів з компанії Four Link Systems представила перший у своєму роді електромобіль-трансформер.

Причому, що примітно, дизайн авто був розроблений художником Куніо Окаварой, відомим за серією аніме Gundam, тому зовнішній вигляд автомобіля багато хто порівнює з головою величезного робота з аніме.

Повертаючись до розмови про електрокар, хочеться відзначити особливий видозмінюється каркас. У компактному вигляді автомобіль володіє великою маневреністю і займає дуже мало місця. Однак коли елементи машини розсуваються, центр ваги електрокара зміщується нижче, сам він стає довшим, втрачає в маневреності, але значно виграє в швидкості. Процес «трансформування» здійснюється за допомогою спеціального маніпулятора, розташованого в салоні.

Зараз Earth-1 проходить заключну серію випробувань, після чого почнеться масове виробництво електрокарів-трансформерів. Зараз вартість авто оцінюється в 70 000 доларів США, що чимало, але варто враховувати той факт, що деталі для створення машин такого роду відсутні на ринку, тому їх довелося розробляти з нуля. Самі ж розробники думають, що їх авто буде хорошим варіантом не тільки для жителів густонаселених міст, а й для агентств каршерінга. Причому у авторів авто є всі шанси на успіх, адже у компанії Four Link Systems вже є маса замовлень, серед яких, крім уже згаданих служб зі спільного використання автомобілів, є і один з міжнародних аеропортів, де нові авто будуть використовуватися для пересування по території.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here