Toyota Research Institute, американська гілка одного з найбільших автовиробників у світі, представила нову версію свого тестового безпілотного автомобіля. В якості основи використовується модель LS 600hL, оснащена системою LIDAR, радаром, а також декількома камерами. Даний автомобіль Toyota показувала ще в минулому році, але на цей раз була представлена ​​вдосконалена версія, яку в дослідницькому інституті автовиробника називає «Платформою 3.0». Машину збираються демонструвати на прийдешньої міжнародній виставці споживчої електроніки CES-2018, яка вже зовсім скоро відкриє свої двері.

Мабуть, головною особливістю вдосконаленої моделі безпілотного автомобіля Toyota є його можливість «бачити» своє оточення набагато далі, в порівнянні з попередньою версією. Завдяки чотирьом далекомірним датчикам LIDAR від компанії Luminar, встановленим на даху автомобіля, машина тепер здатна сканувати всі навколо в радіусі 200 метрів, що, на думку Toyota, робить її «одним з найбільш проникливих тестових безпілотних автомобілів на дорозі».

Наприклад, найпотужніша LIDAR-система компанії Velodyne, HDL-64E, здатна бачити в радіусі 120 метрів, в той час як її сама широко використовувана система VLP-16 Puck здатна бачити тільки на 100 метрів. До слова, щоб залучити нових клієнтів і швидше інтегрувати технологію на ринок, Velodyne недавно наполовину знизила вартість своєї системи VLP-16.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here