Генеральний директор Tesla натякнув про те, коли його компанія почне роботу над повністю електричним пікапом. На запитання одного з передплатників його сторінки в «Твіттері» Ілон Маск відповів, що компанія збирається приступити до виробництва споживчої версії електричного пікапа відразу після того, як Tesla завершить роботу над кросовером Model Y, який в свою чергу повинен вийти в виробничу фазу в кінці 2019 – початку 2020 року.

Журналісти відзначають, що незважаючи на те, що до виробництва нового автомобіля Tesla приступить тільки через кілька років, є хороший шанс на те, що приблизний зовнішній вигляд машини або принаймні якісь перші подробиці про неї ми можемо дізнатися вже в цьому році. У квітні минулого року Маск заявив, що його компанія поділиться деталями про вантажівці протягом 18-24 місяців, що, в свою чергу, означає, що нову інформацію ми зможемо отримати десь між жовтнем 2018 го і квітнем 2019 го.

Якщо врахувати, що Tesla, як правило, проводить анонс своїх автомобілів за рік перед тим, як приступає до їх виробництва, то озвучені Маском тимчасові рамки дійсно збігаються з цим прогнозом.

Крім цього, через «Твіттер» Маск також заявив про те, що пікап, найімовірніше, буде трохи більше вантажівки F-150 від компанії Ford і може отримати якусь «проривних» особливість, але, на жаль, будь-яких деталей про те, що це буде за особливість, глава Tesla не уточнив.

Слід зазначити, що Маск ще в 2013 році виданню Business Insider говорив про те, що у Tesla є плани з випуску вантажівки, при цьому додавши, що автомобіль, швидше за все, з’явиться не раніше, ніж через п’ять років. У 2016 році Маск оголосив, що компанія має намір займатися виробництвом автомобілів всіх сегментів, включаючи сегмент пікапів.

Як стало відомо пізніше, компанія має намір займатися не тільки виробництвом споживчих електромобілів, але також і комерційних. У листопаді Tesla представила повністю електричний тягач з запасом ходу більше 800 кілометрів на одному заряді, здатний розганятися до «сотні» всього за 5 секунд (без напівпричепа). Почати виробництво тягача компанія збирається в 2019 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here